Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Член ВРП Матвійчук В.В. включений до складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя

17 травня 2019, 10:56

16 травня 2019 року Вища рада правосуддя розглянула питання про затвердження змін до персонального складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя.

Відповідно до частини другої статті 150 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» при Вищій раді правосуддя діє Комісія з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя (далі – Комісія), яка утворюється відповідно до закону.

Згідно із частиною другою статті 29 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» до складу Комісії входять:

два члени Вищої ради правосуддя, які не є суддями чи суддями у відставці;

два члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, які не є суддями чи суддями у відставці;

два члени Ради суддів України;

три судді Верховного Суду.

Частини третя, четверта зазначеної статті передбачають, що Вища рада правосуддя ухвалює рішення про затвердження персонального складу Комісії на підставі та в межах пропозицій вказаних вище суб’єктів формування Комісії.

Повноваження членів Вищої ради правосуддя Малашенкової Т.М. та Комкова В.К. припинені.

З огляду на зазначене Вища рада правосуддя вирішила затвердити зміни до персонального складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя.

Виключити з персонального складу Комісії Комкова Володимира Кириловича, Малашенкову Тетяну Михайлівну, включити до персонального складу Комісії члена Вищої ради правосуддя Матвійчука Віктора Володимировича (на фото).

Прес-центр судової влади України