Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Оголошення про розгляд справи у порядку спрощеного провадження стосовно відповідача Зленко Аллу Миколаївну

12 лютого 2018, 08:19

Шевченківський районний суд м. Києва повідомляє Зленко Аллу Миколаївну

 як відповідача по цивільній справі №761/43621/17 провадження №2/7661/1060/2018 за позовною заявою Комунального підприємства «Центр обслуговування споживачів Шевченківського району» до Зленко Алли Миколаївна про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги.

Відповідно до ст. 278 ЦПК України надати відповідачу строк для подання відзиву протягом п'ятнадцяти днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).

Відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред’явити зустрічний позов.

Встановити відповідачу строк для подання заперечень на відповідь протягом п'яти днів із дня його отримання, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін відповідач має подати в строк для подання відзиву, а позивач - разом з позовом або не пізніше п’яти днів з дня отримання відзиву (ч. 7 ст. 279 ЦПК України)..

 

Суддя Шевченківського

районного суду м. Києва                                                               І.О.Макаренко