flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Розпорядження Шевченківського районного суду міста Києва

19 серпня 2022, 16:34

ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД

МІСТА КИЄВА

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

«19» серпня 2022 року                                                                                                                               № 02-06-72-роз.

 

Про організацію роботи суду під час повітряної тривоги

або інших сповіщень про небезпеку,

які надходять від органів управління цивільного захисту

У зв’язку із загрозою життю, здоров’ю та безпеці працівників та відвідувачів суду, керуючись ст. З Конституції України, ст. 29 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», рішенням Ради суддів України від 24.02.2022 № 9, рекомендаціями Ради суддів України щодо роботи судів в умовах воєнного стану від 02.03.2022, роз’яснень Ради суддів України від 22.06.2022, рішенням Ради суддів України від 05.08.2022 № 23, враховуючи положення Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від24.02.2022 № 64/2022, -

ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

 1. Суддів оголошувати технічну перерву у судових засіданнях під час повітряної тривоги або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управління цивільного захисту.
 2. Після сповіщення у місті про повітряну тривогу або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управління цивільного захисту, суддів та співробітників суду негайно зачинити вікна, вимкнути електричні й нагрівальні прилади та світло, зачинити робочі кабінети та зали судових засідань; за можливості попередити інших працівників.
 3. Після сповіщення у місті про повітряну тривогу або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управління цивільного захисту, суддів та співробітників суду негайно залишити робочі місця, покинути приміщення суду та прослідувати до найближчих захисних споруд цивільного захисту для укриття населення або за бажанням пройти до укриття - коридору, що знаходиться на першому поверсі приміщення суду і захищений двома стінами, або до підвалу (що не є бомбосховищем, але оснащений електроенергією та водою).
 4. Співробітників суду та Служби судової охорони пропонувати учасникам судових засідань та відвідувачам негайно покинути приміщення суду до закінчення повітряної тривоги або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управління цивільного захисту, та прослідувати до найближчих захисних споруд цивільного захисту для укриття населення.
 5. Працівників апарату суду, які згідно з функціональнимиобов’язками здійснюють опрацювання документів, що містять інформацію з обмеженим доступом, у разі оголошення про початок повітряної тривоги або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управлінняцивільного захисту, забезпечувати збереження таких документів на час загрози у спеціально відведених приміщеннях/сейфах (металевих шафах).
 6. Відповідальних осіб за забезпечення покращення доступу доприміщення суду осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населеннянадавати кваліфіковану допомогу таких особам, які під час подачі звуковогосигналу про початок повітряної тривоги або інших сповіщень про небезпеку, що надходять від органів управління цивільного захисту, перебуватимуть у приміщенні суду і матимуть намір залишити будівлю суду та/або прямувати до найближчих захисних споруд цивільного захисту.
 7. Заборонити співробітникам суду під час повітряної тривогикористуватись ліфтами та перебувати на верхніх поверхах приміщення суду.
 8. Працівників Служби судової охорони під час повітряної тривогиабо інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управлінняцивільного захисту, не допускати відвідування суду громадянами та іншими особами (працівниками правоохоронних органів, прокуратури, адвокатами, учасниками судового процесу тощо).
 9. Суддів після сигналу «Відбій повітряної тривоги» з урахуванням графіка призначених судових засідань вирішувати питання про відкладення або продовження судового засідання.
 10. Головного спеціаліста із забезпечення зв’язків із засобами масової інформації Ковальчук Тетяну Миколаївну розмістити на дошці оголошень суду перелік найближчих до суду захисних споруд цивільного захисту для укриття населення.
 11. Головного спеціаліста відділу судової статистики, узагальнення судової практики та систематизації законодавства Фоменка Данила Вадимовича повідомити всі суди України, що під час повітряної тривоги або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управління цивільного захисту, справи у форматі відеоконференцзв’язку будуть призупинені до їх закінчення.
 12. Головного спеціаліста із забезпечення зв’язків із засобами масової інформації Ковальчук Тетяну Миколаївну розмістити текст даного розпорядження на сайті Шевченківського районного суду міста Києва.
 13. Головного спеціаліста відділу кадрової роботи та управління персоналом Туровську Олену Миколаївну довести зміст даного розпорядження до суддів, працівників апарату суду та Служби судової охорони під підпис та розмістити на дошці оголошень суду.
 14. Контроль за виконанням розпорядження покласти на завідуючого господарством Шевченківського районного суду міста Києва Михайлюка Валентина Павловича, який призначений відповідальним за цивільний захист у Шевченківському районному суді міста Києва.

 

Голова суду                                                                                             Євген МАРТИНОВ