flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Увага! У співробітника Шевченківського районного суду м. Києва виявлено коронавірус COVID-19

25 липня 2020, 14:08

Повідомляємо учасників судових засідань та відвідувачів суду, що у одного з працівників Шевченківського районного суду міста Києва підтверджено діагноз COVID-19. Працівників які безпосередньо контактували з хворим відправлено на самоізоляцію, з їх наступним тестуванням на COVID-19.

Наразі керівництвом вирішується питання щодо проведення дезінфікуючих та профілактичних заходів у суді.

Шевченківський районний суд міста Києва продовжує працювати в штатному режимі задля забезпечення кожному доступу до правосуддя.

З метою убезпечення відвідувачів та працівників Шевченківського районного суду м. Києва від розповсюдження хвороби та масового поширення вірусної інфекції, просимо утриматись від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають Вашої обов’язкової присутності, а також від особистого відвідування суду для подачі позовів, заяв, скарг, клопотань та інших звернень.

Просимо поставитись з розумінням до тимчасових профілактичних заходів та пропонуємо Вам скористатись можливістю подати свої заяви чи інші звернення до суду через поштову скриньку розміщену у фойє суду,  сервіси «Електронного суду», за допомогою поштового зв’язку, електронної пошти inbox@sh.ki.court.gov.ua, факсу тощо.

Отримати інформацію про рух справи можна за телефонами, що розміщенні на офіційному веб-сайті суду https://sh.ki.court.gov.ua/sud2610/pro_sud//.