Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
На розгляд до судді Шевченківського районного суду м. Києва Волошина В.О. надійшла адміністративна справа відносно директора Спільного Українсько-Канадського Підприємства Везувіо ЛТД Спольського Мирона про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 155-1 КУпАП.
Шевченківський районний суд м. Києва у судове засідання викликає особу, стосовно якої складений протокол №22463 від 07.06.2023 про адміністративне правопорушення, а саме: Спольського Мирона, яке відбудеться 12 липня 2023 року о 09 годині 00 хвилин у приміщенні Шевченківського районного суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 31А, каб. 303.
Суддя Василь ВОЛОШИН