Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
В провадженні Шевченківського районного суду м. Києва перебуває адміністративна справа відносно Стирта Вячеслава Миколайовича за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.173-2 КУпАП. Шевченківський районний суд м. Києва повідомляє, що розгляд даної адміністративної справи відбудеться: 12.02.2024 о 08:30 у приміщенні Шевченківського районного суду м. Києва за адресою: 03057, м. Київ, вул. Дегтярівська 31А, каб. №611.
У разі неявки правопорушника до суду дане оголошення вважається належним повідомленням.
Суддя Шевченківського районного
суду м. Києва Антоніна КВАША